Sukcesy szkoły
Rok szkolny 2021/22
OGÓLNOPOLSKIE
II miejsce w Koszalińskim Półfinale Ogólnopolskiego Konkursu Filatelistycznego - Oksana Baran
WOJEWÓDZKIE
Wyróżnienie w Konkursie WFOŚIGW w Szczecinie "Wielkanocna Eko-kartka" - Jakub Mrowiec
POWIATOWE
Tytuł Najaktywniejszej Czytelniczki powiatu koszalińskiego 2022 r. - Dominika Andrzejczyk
Udział reprezentacji oddziału przedszkolnego w I Powiatowym Festiwalu Piosenki Angielskiej "Let's sing in English - Natasza Miarka, Nela Łysakowska, Łucja Madej, Nadia Tuszyńska, Maksymilian Opioła, Mateusz Błażewski, Szymon Błażewski
GMINNE
Wyróżnienie w Konkursie Świątecznym "Kartka Wielkanocna" - Radosław Giergiel
I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa" - Radosław Giergiel
II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa" - Maksymilian Woch
III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Kartka Bożonarodzeniowa" - Jakub Mrowiec
Rok szkolny 2020/21
OGÓLNOPOLSKIE
Uzyskanie dofinansowania od Fundacji mBanku na dofinansowanie projektu "Matematyczny Hokus-Pokus"
WOJEWÓDZKIE
Wyróżnienia w Konkursie "Leśna wielkanoc" - Maksymilian Woch, Kajetan Woch
Laureatka Konkursu Plastycznego "Moja gmina, moja mała ojczyzna, moje ulubione miejsce" - Aleksandra Andrzejczyk
Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Moja gmina, moja mała ojczyzna, moje ulubione miejsce" - Maksymilian Woch
POWIATOWE
Wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Plastycznym Biblioteki Powiatowej w Koszalinie "Plastyczne podróże kosmiczne" - Karolina Kaźmierczak, Radosław Giergiel, Maksymilian Woch
Tytuł Najaktywniejszego Czytelnika powiatu koszalińskiego 2021 r. - Aleksandra Andrzejczyk
III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bio segregujesz, kompost zyskujesz" - Maksymilian Woch
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Bio segregujesz, kompost zyskujesz" - Radosław Giergiel
Laureaci Powiatowego Konkursu Plastycznego "Przygoda w Skandynawii" - Radosław Giergiel, Jakub Mrowiec
Laureaci Powiatowego Konkursu Plastycznego "Ilustrujemy baśnie braci Grimm" - Radosław Giergiel, Jakub Mrowiec
SZKOLNE
Laureaci Konkursu "Mistrzowie Matematycznego Zoo" - Kil Michalina, Filip Opioła, Alan Barczak, Zuzanna Klepuszewska, Krzysztof Kowalewski, Maksymilian Woch, Martyna Michalak, Wiktoria Fudala, Jakub Mrowiec, Adrian Maj.
I miejsce w konkursie "Gry Matematyczne" w kategorii kl. IV - VIII - Bartosz Warzecha za quiz „Matma w pigułce”
II miejsce w konkursie "Gry Matematyczne" w kategorii kl. IV - VIII - Jakub Mrowiec za grę „Pora na liczenie”
III miejsce w konkursie "Gry Matematyczne" w kategorii kl. IV - VIII - Wiktoria Fudala za grę „Kolorowe działania”
Wyróżnienie w konkursie "Gry Matematyczne" w kategorii kl. IV - VIII - Adrian Maj za grę „Potęgi i pierwiastki”
I miejsce w konkursie "Gry Matematyczne" w kategorii kl. "0" - III - Filip Opioła za grę „Minionek wśród liczb”
II miejsce w konkursie "Gry Matematyczne" w kategorii kl. "0" - III - Jan Dudek za grę „Skocznia narciarska”
III miejsce w konkursie "Gry Matematyczne" w kategorii kl. "0" - III - Tomasz Dudek za grę „Matematyczna wyprawa wiewiórki”
Wyróżnienia w konkursie "Matematyczny Hokus-Pokus" - Radosław Giergiel, Karolina Kaźmierczak, Dawid Wylęgała, Jakub Mrowiec, Wiktoria Fudala, Bartosz Warzecha
Rok szkolny 2019/20
OGÓLNOPOLSKIE
III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym Kolęd I Pastorałek "Nad Światem Cicha Noc" w Gdańsku - Hanna Przydacz
WOJEWÓDZKIE
Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego "Rodzina razem" - Radosław Giergiel
II miejsce w XI Pomorskim Festiwalu Piosenki Zimowej w Lęborku - Hanna Przydacz
POWIATOWE
Wyróżnienia w Konkursie "Jan Paweł II - przyjaciel naszej rodziny" zorganizowany przez parafię Kłanino i SP im. Jana Brzechwy w Kłaninie - Filip Tucki, Hanna Przydacz, Krzysztof Kowalewski, Maksymilian Woch, Radosław Giergiel, Zofia Grundkowska
Laureaci Powiatowego Konkursu Plastycznego Biblioteki w Koszalinie "Animalujemy" - Aleksandra Andrzejczyk, Wiktoria Fudala, Julia Kantorska, Emilia Kossak, Otylia Mundziel, Bartosz Serafin
Laureatka XVIII Przeglądu Piosenki Żołnierskiej, Harcerskiej i Turystycznej - Hanna Przydacz
GMINNE
Specjalne wyróżnienie w Gminnym Konkursie literackim na wiersz dotyczący 80.rocznicy wybuchu II wojny światowej - Wiktoria Fudala
II miejsce w Gminnych Mistrzostwach Unihokeja - Jakub Mrowiec, Bartosz Warzecha, Filip Tucki, Adam Filipowski, Marek Michalak, Wiktoria Fudala, Sylwia Kurasz
I miejsce w Gminnych Igrzyskach w Piłce Siatkowej Dziewcząt - Wiktoria Fudala, Sylwia Kurasz, Dominika Andrzejczyk, Alicja Filipowska, Zofia Grundkowska, Julia Klepuszewska
II miejsce w Gminnych Igrzyskach w Piłce Siatkowej Dziewcząt Starszych - Aleksandra Andrzejczyk, Julia Kantorska, Otylia Mundziel, Aleksandra Piasecka, Anna Skowrońska, Amelia Lewek
II miejsce w Gminnych Igrzyskach w Piłce Siatkowej Dzieci - Adam Filipowski, Bartosz Warzecha, Jakub Mrowiec, Marek Michalak
I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Nasi strażacy" w kategorii klas młodszych zorganizowany przez Ochotniczą Staż Pożarną w Sierakowie Sławieńskim - Radosław Giergiel
II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Nasi strażacy" w kategorii klas młodszych zorganizowany przez Ochotniczą Staż Pożarną w Sierakowie Sławieńskim - Maksymilian Woch
III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Nasi strażacy" w kategorii klas młodszych zorganizowany przez Ochotniczą Staż Pożarną w Sierakowie Sławieńskim - Bartosz Serafin
I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Nasi strażacy" w kategorii klas starszych zorganizowany przez Ochotniczą Staż Pożarną w Sierakowie Sławieńskim - Aleksandra Andrzejczyk
II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Nasi strażacy" w kategorii klas starszych zorganizowany przez Ochotniczą Staż Pożarną w Sierakowie Sławieńskim - Samanta Suchołomkin
III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Nasi strażacy" w kategorii klas starszych zorganizowany przez Ochotniczą Staż Pożarną w Sierakowie Sławieńskim - Weronika Wójcik
SZKOLNE
Wyróżnienia w Szkolnym Konkursie "Laurka dla Mamy i Taty": Krzysztof Grundkowki, Kinga Kozak, Klaudia Kozak, Radosław Giergiel, Krzysztof Kowalewski, Jakub Mrowiec, Julia Kantorska, Kajetan Woch, Anna Wójcik, Maksymilian Woch.
Rok szkolny 2018/19
OGÓLNOPOLSKIE
I miejsce w Mistrzostwach Polski Federacji WADF w Tańcu Urban Street Lange team w kategorii zespołowej - Joanna Irena Gawrońska
II miejsce w Mistrzostwach Polski Federacji WADF w Tańcu Urban Streetdance fusion show w kategorii solo - Joanna Irena Gawrońska
Wyróżnienie na etapie wojewódzkim Konkursu Plastycznego "Bezpiecznie na wsi maszyna pracuje, a dziecko obserwuje" - Julia Kantorska
I miejsce w XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki "Dozwolone od lat 19" - Hanna Przydacz
POWIATOWE
I miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym "Jan Paweł II był, jest i będzie" - Radosław Giergiel
Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym Koszalińskiej Biblioteki Publicznej "Viva Italia" - Radosław Giergiel
Profesor "Uniwersytetu Latającego" XVI Powiatowej Dziecięcej Sesji Naukowej na temat twórczości Wandy Chotomskiej - Aleksandra Andrzejczyk
Laureat Powiatowego Konkursu Plastycznego "Ilustrujemy utwory Wandy Chotomskiej" - Radosław Giergiel
I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Moja Mała Ojczyzna" - Radosław Giergiel
II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Historycznym z okazji Uroczystych Obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości organizowany przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie - Radosław Giergiel
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Historycznym z okazji Uroczystych Obchodów 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości organizowany przez Kuratorium Oświaty Delegaturę w Koszalinie - Zofia Grundkowska
I miejsce w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania w kategorii klas I-V - Joanna Irena Gawrońska
GMINNE
I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym - Kajetan Woch
II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym - Wiktoria Fudala
III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas VII - Jakub Pomorski
III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas V - Joanna Irena Gawrońska
II miejsce w Gminnym Konkursie "Wielkanoc moimi oczami" - Amelia Lewek
Wyróżnienie w Gminnym Konkursie "Wielkanoc moimi oczami" - Aleksandra Andrzejczyk
I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" w kategorii klas IV-VIII - Kajetan Woch
II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" w kategorii klas IV-VIII - Wiktoria Fudala
III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" w kategorii klas IV-VIII - Bartosz Warzecha
II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa" w kategorii klas "0"-III - Radosław Giergiel
II miejsce w Gminnym Konkursie "Ekologiczna choinka" - Kajetan Woch
Wyróżnienie w Gminnym Konkursie "Ekologiczna choinka" - Maksymilian Woch
III miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w kategorii klas VI-VIII - Aleksandra Andrzejczyk
II miejsce Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w kategorii klas I-V - Joanna Irena Gawrońska
II miejsce Gminnym Konkursie Pięknego Czytania w kategorii klas VI-VIII - Kajetan Woch
Rok szkolny 2017/18
EUROPEJSKIE
II miejsce w Europejskich Mistrzostwach Federacji WADF w Tańcu Urban Street w kategorii zespołowej - Joanna Irena Gawrońska
V miejsce w Europejskich Mistrzostwach Federacji WADF w Tańcu Urban Street w kategorii solo - Joanna Irena Gawrońska
V miejsce w Europejskich Mistrzostwach Federacji WADF w Tańcu Urban Street w kategorii duet - Joanna Irena Gawrońska
OGÓLNOPOLSKIE
V miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski Federacji WADF w Tańcu Urban Street w kategorii duet - Joanna Irena Gawrońska
Laureaci I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes Historia - Kajetan Woch, Wojciech Bogdański, Jakub Mrowiec
IV miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Tańcu Nowoczesnym Disco Dance Hip Hop >>> - Joanna Gawrońska
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy" - Radosław Giergiel
WOJEWÓDZKIE
I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Bezpiecznie na wsi mamy, upadkom zapobiegamy" - Radosław Giergiel
POWIATOWE
Nagrody w Powiatowym Konkursie Plastycznym zorganizowanej przez Koszalińską Bibliotekę Publiczną "Ilustrujemy książki Adama Bahdaja" - Radosław Giergiel, Maja Kalicka
II miejsce w "II Przeglądzie Form Artystycznych" konkursie organizowanym w ramach realizacji Wojewódzkiego Programu Profilaktyki Używania Substancji Psychoaktywnych "Porozmawiajmy o zdrowiu i nowych zagrożeniach" Marta Gawrońska, Oskar Jóźwiak, Aleksandra Korth, Dominika Litwin, Martyna Mrowiec, Maja Kalicka, Julia Kantorska, Otylia Mundziel, Jakub Pomorski, Aleksandra Piasecka, Anna Skowrońska
Wyróżnienia w Powiatowym etapie Wojewódzkiego Konkursu organizowanego przez SANEPID "Podejmij właściwą decyzję - drzewko decyzyjne" - Martyna Mrowiec, Dominika Litwin, Marta Maria Gawrońska, Oskar Jóźwiak
Wyróżnienia w Konkursie Plastycznym Nadleśnictwa Manowo "Razem chrońmy las przed pożarem" - Kacper Majchrzak, Katarzyna Krupa.
GMINNE
I miejsce w Gminnym Konkursie Polonistycznym - Wiktoria Fudala
II miejsce w Gminnym Konkursie Polonistycznym - Aleksandra Andrzejczyk
I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym - Wojciech Bogdański
II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego - Wojciech Bogdański
III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego - Kajetan Woch
III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego - Jakub Pomorski
III miejsce w Gminnych Igrzyskach Piłki Koszykowej Chłopców - Wojciech Bogdański, Kacper Majchrzak, Jakub Mrowiec, Bartosz Warzecha, Filip Tucki, Marek Michalak, Kajetan Woch.
I miejsce w Gminnym Konkursie "Ekologiczna Choinka" - Jakub Pomorski
II miejsce w Gminnym Konkursie "Ekologiczna Choinka" - Kajetan Woch
II miejsce w Gminnych Igrzyskach Minisiatkówki Dziewcząt - Aleksandra Korth, Dominika Litwin, Maja Kalicka, Aleksandra Andrzejczyk, Marta Gawrońska, Amelia Lewek, Otylia Mundziel.
II miejsce w Gminnych Igrzyskach Minisiatkówki Chłopców - Wojciech Bogdański, Kacper Majchrzak, Jakub Mrowiec, Bartosz Warzecha, Marek Michalak, Kajetan Woch.
II miejsce w Gminnych Mistrzostwach Unihokeja - Aleksandra Korth, Dominika Litwin, Maja Kalicka, Aleksandra Andrzejczyk, Gabriela Jóźwiak, Lena Wołoszyńska
II miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania - Joanna Irena Gawrońska
SZKOLNE
I miejsce w Bożonarodzeniowym Konkursie "Anioł" - Kajetan Woch
II miejsce w Bożonarodzeniowym Konkursie "Anioł" - Maksymilian Woch
III miejsce w Bożonarodzeniowym Konkursie "Anioł" - Radosław Giergiel
I miejsce w Konkursie dla klas I - III "Zabawki z aluminium" - Maksymilian Woch
II miejsce w Konkursie dla klas I - III "Zabawki z aluminium" - Radosław Giergiel
III miejsce w Konkursie dla klas I - III "Zabawki z aluminium" - Krzysztof Grundkowski
I miejsce w Konkursie dla klas IV - VII "Zabawki z aluminium" - Wiktoria Fudala
II miejsce w Konkursie dla klas IV - VII "Zabawki z aluminium" - Bartosz Warzecha
III miejsce w Konkursie dla klas IV - VII "Zabawki z aluminium" - Zofia Grundkowska
Rok szkolny 2016/17
MIĘDZYNARODOWE
III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Tańca "Solo female beginner Open Class Top Toys Koszalin" w kategorii Hip-Hop - Joanna Irena Gawrońska
OGÓLNOPOLSKIE
Bardzo dobry wynik w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Kangur" - Kajetan Woch
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie EKO-Planeta za test wiedzy - Marta Maria Gawrońska
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie EKO-Planeta za pracę plastyczną - Martyna Mrowiec
III miejsce w Otwartych Mistrzostwach Polski w Tańcu URBAN STREET w kategorii popping&locking solo do lat 11 - Joanna Irena Gawrońska
POWIATOWE
Nagrody w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Tomek w Krainie Sztuki" - Marta Maria Gawrońska, Dominika Ałkowska, Radosław Giergiel, Dominika Litwin, Martyna Mrowiec
Nagrody w Konkursie Plastycznym organizowanym przez Nadleśnictwo Manowo "Chcemy lasów zielonych, a nie ogniem spalonych" - Julia Kantorska, Krzysztof Grundkowski, Zofia Grundkowska
Laureaci Powiatowego Konkursu Plastycznego "Moja azjatycka przygoda" - Radosław Giergiel, Kajetan Woch, Marta Maria Gawrońska, Adrian Maj
II miejsce w XI Drużynowym Turnieju Szachowym o Puchar Starosty Koszalińskiego - Kajetan Woch, Bartłomiej Kujaszewski, pan Paweł Ałkowski
Nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Ilustrujemy książki Grzegorza Kasdepkego" - Martyna Mrowiec, Maja Kalicka, Igor Roman, Radosław Giergiel, Kajetan Woch, Aleksandra Andrzejczyk, Dominika Andrzejczyk
GMINNE
I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym - Kajetan Woch
III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym - Marta Maria Gawrońska
I miejsce w Gminnym Konkursie "Ekologiczna Choinka" w kategorii klas IV - VI - Kajetan Woch
I miejsce w Gminnym Konkursie "Ekologiczna Choinka" w kategorii klas IV - VI - Maja Kalicka
III miejsce w Gminnym Konkursie "Ekologiczna Choinka" w kategorii klas 0 - III - Karolina Ałkowska
Wyróżnienie w Gminnym Konkursie "Ekologiczna Choinka" w kategorii klas 0 - III - Maksymilian Woch
Rok szkolny 2015/16
OGÓLNOPOLSKIE
VI miejsce w Międzynarodowym Turnieju Tańca "Time for Dance 2016" w kategorii Hip-Hop Solo Początkujące - Joanna Irena Gawrońska
Laureat I stopnia z wyróżnieniem Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Historia - Dominika Ałkowska
Laureat I stopnia Olimpiady Wiedzy Archimedes Plus Historia - Bartłomiej Kujaszewski
POWIATOWE
Wyróżnienia w konkursie plastycznym organizowanym przez Nadleśnictwo Manowo pt. "Las zapobiegamy pożarom" - Radosław Giergiel, Martyna Mrowiec
Tytuł Najaktywniejszego Czytelnika Powiatu Koszalińskiego - Aleksandra Andrzejczyk
III miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym - Szymon Kalisz
Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym pt. Mity greckie w ilustracji" - Martyna Mrowiec, Maja Kalicka
I miejsce w X Drużynowym Turnieju Szachowym o Puchar Starosty Koszalińskiego - Bartłomiej Kujaszewski, Kajetan Woch, pan Paweł Ałkowski
Wyróżnienia w X Turnieju Recytatorskim Twórczości Religijnej - Joanna Irena Gawrońska, Marta Maria Gawrońska
Wyróżnienie w Turnieju Szachowym na 90-lecie PZSzach bez kategorii szachowych - Kajetan Woch
GMINNE
Najlepszy zawodnik Mistrzostw Gminy w Unihokeja Chłopców w Suchej Koszalińskiej - Marcel Wołoszyński
II miejsce w Mistrzostwach Gminy i Miasta Sianów w Unihokeja Chłopców - Szymon Kalisz, Wiktor Harkowiec, Kacper Domowicz, Marcel Wołoszyński, Kamil Wojnas, Martyna Puzio, Aurelia Kalisz
II miejsce w Mistrzostwach Gminy i Miasta Sianów w Minipiłce Ręcznej Chłopców - Szymon Kalisz, Paweł Grundkowski, Wiktor Harkowiec, Kacper Domowicz, Marcel Wołoszyński, Kamil Wojnas, Martyna Puzio, Aurelia Kalisz
II miejsce w Gminnych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Minikoszykówce Chłopców - Szymon Kalisz, Wiktor Harkowiec, Kacper Domowicz, Marcel Wołoszyński, Kamil Wojnas, Martyna Puzio
II miejsce w Gminnych Igrzyskach Mini Piłki Nożnej - Szymon Kalisz, Wiktor Harkowiec, Kacper Domowicz, Marcel Wołoszyński, Kamil Wojnas, Martyna Puzio, Aurelia Kalisz
I miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania - Weronika Gawrońska
Wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Moja rodzina" zorganizowanym przez Świetlicę Środowiskową w Szczeglinie - Sylwia Kurasz, Maja Kalicka, Hanna Andrzejczyk, Aleksandra Piasecka, Jakub Pomorski, Julia Kantorska
Rok szkolny 2014 /15
OGÓLNOPOLSKIE
FINAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE POD PATRONATEM MARSZAŁKA SENATU RP BOGDANA BORUSEWICZA "SZKOŁA Z TRADYCJĄ"
CERTYFIKAT "SZKOŁA PRZYJAZNA RODZINIE" NADANY PRZEZ CENTRUM WSPIERANIA INICJATYW DLA ŻYCIA I RODZINY W WARSZAWIE
SZKOŁA UZYSKAŁA DOFINANSOWANIE Z MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ NA WYPOSAŻENIE W SPRZĘT I POMOCE DYDAKTYCZNE ŚWIETLICY SZKOLNEJ
Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Mieszkamy nad Bałtykiem. Nadmorski wypoczynek" - Radosław Giergiel, Sylwia Kurasz
POWIATOWE
Wyróżnienia w Konkursie Plastycznym "Pożar wrogiem lasu" organizowanym przez Nadleśnictwo Manowo - Joanna Wieczorek, Martyna Mrowiec, Igor Roman
Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Chrońmy Środowisko - Segregujmy Śmieci, Oszczędzajmy Wodę" - Oliwia Kopczyńska
II miejsce w Powiatowym Festiwalu o Zdrowiu - Aurelia Kalisz, Daria Klepuszewska, Oliwia Gryglicka, Klaudia Wójcik, Justyna Przydacz
Wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Poezji Dziecięcej "Koszalińska Niezapominajka" - Patryk Chmiel, Aurelia Kalisz
V miejsce w IX Drużynowym Turnieju Szachowym Powiatu Koszalińskiego w Polanowie - Bartłomiej Kujaszewski, Kajetan Woch, pan Paweł Ałkowski
Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Ilustrujemy legendy Gracjana Bojara-Fijałkowskiego" - Szymon Kalisz
GMINNE
I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym klas V - Bartosz Kujaszewski
II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym klas VI - Justyna Przydacz
III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego - Dominika Ałkowska
II miejsce w Miejsko-Gminnych Zawodach Piłki Ręcznej Chłopców - Szymon Kalisz, Wiktor Harkowiec, Kacper Dominiak, Marcel Wołoszyński, Sebastian Rusinek, Paweł Pietras, Patryk Chmiel
II miejsce w Gminnych Mistrzostwach Mini Piłki Koszykowej - Szymon Kalisz, Paweł Grundkowski, Wiktor Harkowiec, Kacepr Dominiak, Marcel Wołoszyński, Sebastian Rusinek, Paweł Pietras
II miejsce w Gminnym Konkursie Plastyczno-Technicznym "Co robi jeż?" w kategorii przedszkolaków - Karolina Ałkowska
II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Co robi jeż?" w kategorii przedszkolaków - Radosław Giergiel
II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Co robi jeż?" w kategorii klas I - III - Marcin Sitarski
Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Co robi jeż?" w kategorii klas I - III - Otylia Mundziel
I miejsce w Gminnym Konkursie Plastyczno-Technicznym "Co robi jeż?" w kategorii klas IV - VI - Dominika Ałkowska
II miejsce w Gminnym Konkursie Plastyczno-Technicznym "Co robi jeż?" w kategorii klas IV - VI - Oliwia Gryglicka
II miejsce w Gminnych Igrzyskach Sportowych Mini Piłki Nożnej - Szymon Kalisz, Paweł Grundkowski, Wiktor Harkowiec, Kacper Domowicz, Marcel Wołoszyński, Patryk Chmiel, Paweł Pietras, Adam Wieczorek
Rok szkolny 2013/14
OGÓLNOPOLSKIE
SZKOŁA WYGRAŁA KONKURS NA DOFINANSOWANIE PROJEKTU "Biało-czerwoni NA START" w ramach konkursu Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2013
WOJEWÓDZKIE
I MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE ZACHODNIOPOMORSKIE MAGNOLIE EFS W KATEGORII NAJLEPSZY MAŁY GRANT dla projektu "Gość z Inari".
POWIATOWE
Główne nagrody w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Ilustrujemy utwory Janiny Porazińskiej" - Martyna Puzio i Laura Puzio
II miejsce w Wiosennym Turnieju Szachowym organizowanym przez Politechnikę Koszalińską - Bartłomiej Kujaszewski
Główne nagrody w Konkursie Koszalińskiej Biblioteki Publicznej "Mała Mi, Włóczykij, Migotka, Paszczak i inne w bibliotece" - Dominika Ałkowska, Martyna Puzio, Oliwia Kopczyńska, Laura Puzio
Wyróżnienie w Konkursie Koszalińskiej Biblioteki Publicznej "Mała Mi, Włóczykij, Migotka, Paszczak i inne w bibliotece" - Sebastian Rusinek
II miejsce w Turnieju Mini Piłki Ręcznej o Mistrzostwo Powiatu Koszalińskiego w Mielnie - Magdalena Błażewska, Katarzyna Fudala, Natalia Kujaszewska, Laura Puzio, Justyna Przydacz, Oliwia Kopczyńska, Daria Klepuszewska, Joanna Wieczorek, Martyna Puzio
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Koszykówce Dziewcząt w Polanowie - Magdalena Błażewska, Katarzyna Fudala, Laura Puzio, Natalia Kujaszewska, Joanna Wieczorek, Daria Klepuszewska, Justyna Przydacz, Oliwia Kopczyńska, Klaudia Wójcik, Aleksandra Roman
GMINNE
I miejsce w Gminnym Przedszkolnym Konkursie Recytatorskim "Szumiał las, stary las" - Joanna Gawrońska
Wyróżnienie w Gminnym Konkursie artystycznym "Famous People of the World" - Laura Puzio
II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego - Kacper Domowicz
I miejsce w Gminny Konkursie Matematycznym - Bartłomiej Kujaszewski
Wyróżnienia w Gminnym Konkursie Plastycznym "Czyste powietrze" - Martyna Fudala, Aurelia Kalisz
I miejsce w Olimpiadzie Wiedzy Ekologicznej "Leśne Spotkania" w Sianowie - Joanna Gawrońska, Kacper Baran, Wojciech Bogdański
III miejsce w Gminnych Igrzyskach Unihokeja w Suchej Koszalińskiej - Magdalena Błażewska, Katarzyna Fudala, Natalia Kujaszewska, Laura Puzio, Justyna Przydacz, Joanna Wieczorek
I miejsce w Gminnych Igrzyskach w Mini Piłki Ręcznej w Sianowie - Magdalena Błażewska, Katarzyna Fudala, Natalia Kujaszewska, Laura Puzio, Justyna Przydacz, Oliwia Kopczyńska, Daria Klepuszewska, Joanna Wieczorek, Martyna Puzio
Tytuł Najlepszego Strzelca w Gminnym Turnieju Piłki Ręcznej - Katarzyna Fudala
II miejsce w X Mikołajkowym Halowym Turnieju Piłkarskim - Kacper Domowicz, Martyna Puzio, Kamil Wojnas, Aurelia Kalisz, Marcel Wołoszyński, Szymon Kalisz, Paweł Grundkowski, Bartłomiej Kujaszewski
I miejsce w Gminnych Mistrzostwach w Mini Piłce Koszykowej w Sianowie - Magdalena Błażewska, Katarzyna Fudala, Laura Puzio, Natalia Kujaszewska, Joanna Wieczorek, Daria Klepuszewska, Justyna Przydacz, Oliwia Kopczyńska
III miejsce w Gminnych Mistrzostwach w Mini Piłce Koszykowej w Sianowie - Kacper Chrystofiak, Szymon Przydacz, Krzysztof Kurasz, Bartłomiej Roman, Patryk Chmiel, Adam Wieczorek, Paweł Pietras, Sebastian Rusinek
Rok szkolny 2012/13
OGÓLNOPOLSKIE
SZKOŁA WYGRAŁA KONKURS NA DOFINANSOWANIE PROJEKTU "Gość z Inari". Jest on finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym Eko-Planeta - Nikola Wołoszyńska, Daria Klepuszewska
POWIATOWE
Tytuł Najaktywniejszej Czytelniczki Powiatu Koszalińskiego - Martyna Puzio
Nagroda w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Ilustrujemy bajki Pana Perrault" - Katarzyna Fudala, Daria Klepuszewska, Bartłomiej Roman, Eryk Fudala, Laura Puzio.
II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym w Sarbinowie - Nikola Wołoszyńska
I miejsce w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania - Nikola Wołoszyńska
Wyróżnienie w VII Turnieju Recytatorskim Twórczości Religijnej w Koszalinie - Weronika Gawrońska
I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Ilustrujemy legendy Gracjana Bojara-Fijałkowskiego" - Laura Puzio
II miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Ilustrujemy legendy Gracjana Bojara-Fijałkowskiego" - Martyna Puzio
GMINNE
I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Ilustrujemy bajki Pana Perrault" - Katarzyna Fudala
II miejsce w Gminnych Mistrzostwach Unihokeja - drużyna w składzie: Maciej Przydacz, Mateusz Mundziel, Beniamin Kalisz, Szymon Przydacz, Kacper Chrystofiak
IV miejsce w Gminnych Mistrzostwach Unihokeja - drużyna w składzie: Magda Błażewska, Katarzyna Fudala, Natalia Kujaszewska, Laura Puzio, Weronika Roman
II miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania - Nikola Wołoszyńska
Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Ilustrujemy legendy Gracjana Bojara-Fijałkowskiego" - Laura Puzio
Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Ilustrujemy legendy Gracjana Bojara-Fijałkowskiego" - Martyna Puzio
Rok szkolny 2011/12
WOJEWÓDZKIE
III miejsce w Koszalińskiem Konkursie Poezji i Piosenki Lwowskiej - Natalia Puzio
Wyróżnienie w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki o Zdrowiu - Natalia Puzio
POWIATOWE
I miejsce w VII Powiatowym Festiwalu Piosenki o Zdrowiu - Natalia Puzio
GMINNE
I miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym - Mateusz Mundziel
I miejsce w Gminnym Konkursie "Pisanie przy świata sprzątaniu" - Monika Grundkowska
II miejsce w Gminnym Konkursie "Mali mieszkańcy wielkiego drzewa" - Szymon Kalisz
II miejsce w rozgrywkach chłopców w Gminnych Igrzyskach Unihokeja w Suchej Koszalińskiej - Maciej Przydacz, Przemek Woźniak, Mateusz Mundziel, Adam Słomian, Tomek Tomczak, Filip Kubaczyk
Rok szkolny 2010/11
SZKOŁA WYGRAŁA KONKURS NA DOFINANSOWANIE PROJEKTU "EKONOMIŚCI Z CHARAKTEREM". Jest on finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.5 Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich.
Finał ogólnopolskiego konkursu dla dyrektorów szkół zorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "SZKOŁA OBYWATELI"
WOJEWÓDZKIE
Wyróżnienie w Koszalińskiem Konkursie Poezji i Piosenki Lwowskiej - Natalia Puzio i Marta Mundziel
POWIATOWE
II miejsce w VI Festiwalu Piosenki o Zdrowiu - Natalia Puzio
I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim "Ptaki i ptaszki polne" - Natalia Puzio
Nagroda w Powiatowym Konkursie Ilustratorskim "Plastyczne rekreacje Mikołajka" - Natalia Puzio
Wyróżnienie w Powiatowym Jubileuszowym X Dziecięcym Konkursie Piosenki Ekologicznej "Śpiewajmy o przyrodzie" - Natalia Puzio
GMINNE
II miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Bociany w gminie Sianów" - Dominika Ałkowska
III miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym "Bociany w gminie Sianów" - Marta Gawrońska
II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym klas V - Natalia Puzio
II miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym klas IV - Nikola Wołoszyńska
Wyróżnienie w Gminnym Konkursie Literackim "Pisanie przy Świata Sprzątaniu" - Natalia Puzio
II miejsce w Gminnych Mistrzostwach Unihokeja - kategoria dziewcząt - drużyna w składzie: Natalia Puzio, Marlena Grundkowska, Karolina Bochniarz, Jowita Warczachowska, Marta Mundziel
Tytuł najlepszego strzelca w Gminnych Mistrzostwach Unihokeja - kategoria dziewcząt - Natalia Puzio
II miejsce w Gminnym Konkursie "Karmnik dla ptaków" - Joanna Wieczorek i Adam Wieczorek
III miejsce w Gminnym Konkursie "Karmnik dla ptaków" - Martyna Puzio i Laura Puzio
Rok szkolny 2009/10
SZKOŁA WYGRAŁA KONKURS NA DOFINANSOWANIE PROJEKTU "EKONOMICZNIE I ETYCZNIE". Jest on finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji.
POWIATOWE:
I MIEJSCE w etapie powiatowym Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu - Natalia Puzio
Trzy wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Wierszyki Jana Brzechwy w ilustracji" - Natalia Puzio, Marlena Grundkowska, Aneta Jawornicka
GMINNE
Dwa wyróżnienia w Gminnych Eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - Marlena Grundkowska i Adam Słomian
II miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim - Paulina Borowska
III miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim - Natalia Puzio
Wyróżnienie w gminnym konkursie plastycznym organizowanym przez Przedszkole w Sianowie "Mieszkańcy łąki - bocian i żabka" - Kamil Wojnas i Weronika Gawrońska
I miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Ptaki i ptaszki polne” – Natalia Puzio
I miejsce w Gminnych Eliminacjach Konkursu Plastycznego "Wierszyki Jana Brzechwy w ilustracji" - Natalia Puzio
III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym - Piotr Kopczyński
III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii grupowej - Artur Kubaczyk, Natalia Roman i Dominik Wawrzeńczyk, wyróżnienie w kategorii indywidualnej - Natalia Roman
Rok szkolny 2008/09
OGÓLNOPOLSKIE
Szkoła wraz z partnerem - Stowarzyszeniem Podróżników MUNDI z Poznania uzyskała I miejsce w ogólnopolskim konkursie "OTWARTA SZKOŁA" w kategorii edukacja globalna zorganizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej
POWIATOWE:
III miejsce w Konkursie na najlepiej pracujące Szkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody dla Szkolnego Koła Ochrony Przyrody w Szczeglinie
Nagroda Zarządu Miejskiego Ligi Ochrony Przyrody w VIII Dziecięcym Konkursie Piosenki Ekologicznej "Śpiewajmy o przyrodzie" - Natalia Puzio
GMINNE
II miejsce w konkursie plastycznym "Czyste powietrze dla wszystkich" - Marlena Grudkowska (kategoria klas młodszych)
II miejsce w konkursie plastycznym "Czyste powietrze dla wszystkich" - Paulina Borowska (kategoria klas starszych)
III miejsce w Gminno-Dekanalnym Konkursie Plastycznym "Święty Paweł - Apostoł narodów" - Marlena Grundkowska
Wyróżnienie w Gminno-Dekanalnym Konkursie Plastycznym "Święty Paweł - Apostoł narodów" - Patrycja Roman, Szymon Słomian
III miejsce w Gminnym Konkursie "Obraz Europy" - Jowita Warczachowska, Paulina Krzanowska, Karolina Przydacz
III miejsce w Gminnym Konkursie Matematycznym - Piotr Kopczyński
Rok szkolny 2007/08
SZKOŁA WYGRAŁA KONKURS NA DOFINANSOWANIE PROJEKTU "DZIECI ŚWIATA". Jest on finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu "Szkoła równych szans"
Szkoła uzyskała CERTYFIKAT UDZIAŁU W PROJEKCIE wydany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej
GMINNE
I miejsce w konkursie na wykonanie plakatu promującego Europejski Dzień bez Samochodu w Gminie Sianów - Marta Zielińska
II miejsce w konkursie języka angielskiego - Klaudia Kurzec
III miejsce w konkursie matematycznym - Klaudia Kurzec
I miejsce w gminnym konkursie plastycznym „Spacer po krainie poezji Juliana Tuwima” - Klaudia Pabiszczak
I miejsce w konkursie „Najpiękniejsza figurka z ziemniaka” w Kościernicy (Gmina Polanów)
MIĘDZYSZKOLNE
II miejsce w międzyszkolnym konkursie historycznym "Władcy Polski"
Tytuł
Wzorowego Czytelnika Koszalińskiej Biblioteki Publicznej w Koszalinie
– Gopal das Przebierała
POWIATOWE:
Nagroda Starosty Powiatowego konkursie EKOŁOWIEC (w kwocie 1000 zł)
Wyróżnienie dla klasy II w konkursie EKOŁOWIEC (w kwocie 200 zł)
Rok szkolny
2006/07
III miejsce
(drużynowo) w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ruchu Drogowym – Jakub
Roman, Mateusz Wajerczyk, Artur Jaźwiński
(IV miejsce w kategorii indydwidualnej)
Wyróżnienie w eliminacjach powiatowych XXXIX Turnieju Recytatorskiego „Ptaki i ptaszki polne” – Kinga Jodłowska
Cztery wyróżnienia w powiatowym Dekanalnym
Konkursie Plastycznym "Bohaterowie Nowego Testamentu w oczach
dzieci i młodzieży" - Urszula Grundkowska, Patryk Woźniak,
Szymon Słomian i Wiktoria Puczyńska
GMINNE
I miejsce w gminnym konkursie na wykonanie plakatu pn. „Polskie drzewa” – Klaudia Pabiszczak
III
miejsce w Gminnym Konkursie Pięknego Czytania – Kinga Jodłowska
Wyróżnienie
w gminnym konkursie fotograficznym „Przyroda w obiektywie”
– Ewelina Bochniarz
III
miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Ptaki i ptaszki
polne” – Kinga Jodłowska
II
miejsce w gminnym Konkursie Matematycznym klas V – Klaudia Kurzec
III
miejsce w Gminnym Przeglądzie Legend Sianowskich
MIĘDZYSZKOLNE
Tytuł
Wzorowego Czytelnika Koszalińskiej Biblioteki Publicznej w Koszalinie
– Gopal das Przebierała
I miejsce w
Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Władcy Polski” – Sita
das Zawiślak
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Władcy Polski” – Szymon Słomian
III miejsce
w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Władcy Polski” –
Klaudia Pabiszczak i Jacek Pabiszczak
Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Fotografii Dziecięcej organizowanym przez Bałtyckie Towarzystwo Fotograficzne – Sita das Zawiślak
Rok szkolny 2005/06
WOJEWÓDZKIE:
III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Hałas to też zanieczyszczenie środowiska” – Agnieszka Pabiszczak, kl. VI
Wyróżnienie
w Wojewódzkim Integralnym Konkursie Plastycznym „Kocham, lubię,
szanuję – moje miejsce na Ziemi” – Klaudia
Kurzec, kl. IV
POWIATOWE:
II miejsce w IV edycji powiatowego „Konkursu na Najlepszego Ekołowcę – Inwazja” w kategorii najlepszej klasy – klasa II
Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Życie w Stumilowym Lesie” – Klaudia Pabiszczak, kl. VI
I miejsce w powiatowym konkursie krajoznawczym podczas XXVI Wielodyspcyplinowego Zlotu Koszalińskiego Oddziału PTTK „Światowy Dzień Turystyki” – Agnieszka Pabiszczak, kl. VI
III miejsce w powiatowym konkursie krajoznawczym podczas XXVI Wielodyscyplinowego Zlotu Koszalińskiego Oddziału PTTK „Światowy Dzień Turystyki” – Aleksandra Kujaszewska, kl. VI
GMINNE:
I miejsce w gminnym „Konkursie Pięknego Czytania” – Zuzanna Augustyniak, kl. VI
III miejsce w gminnym konkursie recytatorskim „Ptaki, ptaszki i ptaszęta polne” – Zuzanna Augustyniak, kl. VI
IV miejsce w gminnym Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym w Suchej Koszalińskiej – Agnieszka Pabiszczak, kl. VI
II miejsce w XII edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin w Sianowie – drużyna z klas V – VI: Adrian Maciągowski, Oktawia Maciągowska, Mateusz Rojek, Cezary Marut, Mateusz Stępniak, Mateusz Wajerczyk, Patryk Krzanowski, Grzegorz Tuszyński, Kamil Nowacki, Aleksandra Kujaszewska, Agnieszka Pabiszczak, Zuzanna Augustyniak, Kinga Jodłowska, Anna Kalisz, Monika Mundziel, Paulina Kaźmierczak
Rok szkolny 2004/05
Natalia Grundkowska zdobyła I miejsce w konkursie gminnym "Mistrzowie pięknego czytania"
Natalia Grundkowska, Ewelina Marut i Agnieszka Pabiszczak zdobyły Nagrodę Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego w konkursie krajoznawczym „Czy znasz swoje miasto, wieś, region". Był to konkurs na szczeblu wojewódzkim
Grupa uczniów: Natalia Grundkowska, Ewelina Marut i Zuzanna Augustyniak zajęła III miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w Iwięcinie.
Natalia Grundkowska zajęła II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w Iwięcinie.
Klasa III zdobyła I miejsce w III edycji "Konkursu na Najlepszego Ekołowcę - Inwazja", organizowanego przez Centrum Edukacji Ekologicznej przy PGK w Koszalinie. Był to konkurs na szczeblu powiatowym.
Drużyna z naszej szkoły zdobyła III miejsce w Miejsko-Gminnej Spartakiadzie klas IV - VI
Rok szkolny 2003/04
Agnieszka Pabiszczak z klasy IV zdobyła wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym SING WITH ME ENGLISH
Agnieszka Pabiszczak z klasy IV zajęła I miejsce w powiatowym konkursie na najładniejszy stroik wielkanocny
Alicja Ślusarczyk otrzymała wyróżnienie w gminnym konkursie ortograficznym
Monika Stępniak zajęła II miejsce w konkursie recytatorskim "Ptaki, ptaszki polne" na szczeblu gminnym
Monika Stępniak otrzymała wyróżnienie I stopnia w konkursie recytatorskim "Ptaki, ptaszki polne" na szczeblu powiatowym
Szkoła zdobyła IV miejsce w Gminnym Przeglądzie Jasełek w Sianowie
Szkoła zdobyła III miejsce w gminnym konkursie "Baśnie, bajki i legendy Europy"
Ucznnice: Sylwia Zalewska i Monika Stępniak zdobyły I miejsce w Grze "Leśni Milionerzy", zorganizowanej z okazji gminnych obchodów Dni Lasu i Zadrzewień w Węgorzewie
Rok szkolny 2002/03
Szkoła zdobyła III miejsce w Gminnym Przeglądzie Jasełek w Sianowie
Uczennica klasy IV - Natalia Grundkowska otrzymała tytuł wicemistrzyni pięknego czytania w eliminacjach gminnych Konkursu Pięknego Czytania im. Gracjana Bojara-Fijałkowskiego
Uczniowie naszej szkoły, biorący udział w konkursie plastycznym „Świat pełen szczęśliwych uśmiechów", organizowanym przez firmę Colgate, otrzymali dyplom za udział w konkursie. Był to konkurs ogólnopolski.
Uczniowie: Maciej Fąferek i Aleksandra Dróżdż zdobyli I miejsce w Grze "Leśni Milionerzy", zorganizowanej z okazji gminnych obchodów Dni Lasu i Zadrzewień w Szczeglinie.
Uczniowie: Iwona Orlon, Maciej Fąferek, Sylwia Roman, Natalia Grundkowska, Paulina Jodłowska zdobyli IV miejsce w V edycji konkursu przyrodniczego „Poznajemy las” na szczeblu rejonu RDLP
Rok szkolny 2001/02
Uczniowie: Paweł Dudek, Maciej Fąferek, Joanna Białas, Magdalena Marut, Justyna Małecka zdobyli IV miejsce w IV edycji konkursu przyrodniczego „Poznajemy las” na szczeblu rejonu RDLP.
Ta sama grupa uczniów zdobyła wyróżnienie za walory plastyczne pracy w wojewódzkim konkursie przyrodniczym „Szkolne Ostoje Przyrody” organizowanym przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie wspólnie z „Zieloną Arką” oraz CDiDN w Szczecinie. Informacja o wyróżnieniu ukazała się w magazynie ekologicznym „Zielona Arka”, sierpień 2002, nr 5(82)
Uczennica Joanna Białas zdobyła I miejsce, a uczennica Aleksandra Dróżdż - II miejsce w eliminacjach gminnych konkursu recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne".
Szkoła zdobyła IV miejsce w Gminnym Przeglądzie Jasełek w Sianowie
Uczeń Sebastian Jodłowski zdobył wyróżnienie w konkursie rysunkowym „Mój ulubiony zakątek leśny”, organizowanym przez Nadleśnictwo Karnieszewice
Rok szkolny 2000/01
Grupa uczniów: Angela Kubaczyk, Maciej Fąferek, Tymon Januszewski, Paweł Dudek zdobyli I miejsce w III edycji konkursu przyrodniczego „Poznajemy las”, organizowanym przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Szczecinku. Zakresem konkursu był rejon działalności RDLP – teren byłego województwa koszalińskiego i słupskiego
Fakt ten miał odzwierciedlenie w mediach - ukazał się artykuł w Głosie Koszalińskim pt. "Zakątek ekologiczny", w "Łowcu Polskim nr. nr 22/2001 ukazała się informacja o laureatach tego konkursu, a praca, która została nagrodzona, czyli "Album przyrodniczy" wraz z artykułem „Zakątek ekologiczny” (autorstwa opiekunki tego konkursu nauczycielki Dorota Rabsztyn-Dudek) zamieszczony został na stronie internetowej naszej gminy: www.sianow.pl
Szkoła zdobyła III miejsce w Gminnym Przeglądzie Jasełek w Sianowie
W eliminacjach gminnych konkursu recytatorskiego "Ptaki i ptaszki polne" I miejsce zdobyła Anna Korth, a III miejsce Joanna Oleksiak (w kategorii "Ptaszęta") i Joanna Białas (w kategorii "Ptaszki")