Zakończenie Roku Szkolnego 2011/12
Na uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego 2011/12 wręczono dyplomy dla wzorowych uczniów i listy gratulacyjne dla rodziców, których dzieci uzyskiwały szczególnie wysokie wyniki w nauce. Nagrodę Radnego Rady Powiatu otrzymała najlepsza uczennica szkoły – Nikola Wołoszyńska, a nagrodę Burmistrza Gminy i Miasta Sianów otrzymała najlepsza absolwentka – Natalia Puzio. Obyło się też pożegnanie uczniów, którzy zakończyli swoją edukację w naszej szkole. Nie zabrakło wzruszających słów o przemijaniu i wdzięczności.
Kochani Absolwenci!
Wierzymy, że w dalszym życiu spotkają Was same szczęśliwe chwile.
Powodzenia!